| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 26K/1/2020 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | WALDI, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45931364 |
| Adresa dlžníka: | Holubyho 12, 040 01 Košice-Juh, SVK |
| Sudca: | JUDr. Róbert Zsiga |
| Správca: | Areko Group, k. s. (S1689) |
| IČO správcu: | 47632836 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 20.2.2020 |
| Dátum začatia procesu: | 3.3.2020 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Správca - Areko Group, k.s. |
| IČO: | 48485357 |
| Adresa: | Murgašova 3 , 04001 Košice |
| ID oznamu: | 1096140 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 26K/1/2020 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 06.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 26K/1/2020 S1689 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |