| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 27K/6/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ELT servis, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35744413 |
| Adresa dlžníka: | Rožňavská 1, 83104 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Patrik Hanúsek |
| Správca: | iTRUSTee Recovery, k.s. (S1697) |
| IČO správcu: | 47254149 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 7.3.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 14.3.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | ELT servis, s.r.o. |
| IČO: | 35744413 |
| Adresa: | Rožňavská 1, 83104 Bratislava |
| ID oznamu: | 1096069 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 27K/6/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 06.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 27K/6/2026 S1697 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| Oznam o zvolaní schôdze veriteľov iTRUSTee Recovery, k.s., Trnavská cesta 50A, Bratislava 821 02, zn. správcu: S 1697 ako správca úpadcu: NSU s. r. o. (pôvodne: ELT servis, s. r. o.), so sídlom: Rožňavská 1, 831 04 Bratislava, IČO: 35 744 413, týmto v súlade s ust. § 34 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v znení neskorších predpisov, zvoláva 1. schôdzu veriteľov, ktorá sa uskutoční dňa 02.07.2026 o 10:00 hod. v kancelárii správcu, na adrese: Trnavská cesta 50A, Bratislava 821 02. Program schôdze: 1. Otvorenie schôdze. 2. Informácia o stave konania. 3. Hlasovanie veriteľov o výmene, resp. potvrdení správcu. 4. Voľba veriteľského výboru. 5. Záver. Prezentácia veriteľov začne o 9:45 hod. Pri prezentácii sa veritelia preukážu dokladom totožnosti, právnické osoby aj výpisom z obchodného registra nie starším ako 3 mesiace, zástupca veriteľa plnou mocou, resp. poverením na zastupovanie. iTRUSTee Recovery, k.s., správca |
|