| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 23K/9/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | PYRAMÍDA PP, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36543616 |
| Adresa dlžníka: | Hlavná 23, 91701 Trnava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jana Wilková |
| Správca: | Mgr. Marcela Turasová (S1887) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 10.1.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 13.3.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Marcela Turasová |
| IČO: | 48485357 |
| Adresa: | Hlavná 6 , 92701 Šaľa |
| ID oznamu: | 1095886 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 23K/9/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 23K/9/2025 S1887 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| Oznam o zvolaní 1. schôdze veriteľov Mgr. Marcela Turasová, správca konkurznej podstaty, so sídlom kancelárie Hlavná 6, 927 01 Šaľa, zn. správcu S 1887, správca úpadcu: PYRAMÍDA PP, s.r.o. IČO 36543616, Hlavná 23, 91701 Trnava, Slovenská republika v konkurznom konaní vedenom na Okresnom súde Trnava, sp. zn. 23K/9/2025, týmto oznamuje, že dňom uverejnenia tohto oznamu v registri insolvenčných konaní v súlade s ust. § 34 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov (ďalej len „ZKR“) zvoláva prvú schôdzu veriteľov na deň 01.07.2026 o 10.00 hod. (prezencia veriteľov od 09:45 hod.), ktorá schôdza veriteľov sa bude konať v priestoroch pobočky Advokátskej kancelárie FARDOUS PARTNERS s.r.o., na ulici Skalná 7622/9, 811 01 Bratislava – mestská časť Staré Mesto. V prípade potreby bližších informácií je možné kontaktovať správcu na emailovej adrese: spravca@triple.sk, alebo na tel. č. +421 911 553 421. Program schôdze: 1. Otvorenie 2. Správa o činnosti správcu a stave konkurzného konania 3. Rozhodovanie o výmene správcu v zmysle § 36 ZKR 4. Voľba členov veriteľského výboru v zmysle § 37 ZKR 5. Záver Pri prezencii veritelia predložia platný doklad totožnosti, právnické osoby výpis z obchodného registra, nie starší ako 3 mesiace. Zástupcovia veriteľov sa preukážu plnomocenstvom alebo poverením na zastupovanie a platným dokladom totožnosti. Mgr. Marcela Turasová, správca |
|