| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 31K/14/2018 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | UNIO COMPANY s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 43981658 |
| Adresa dlžníka: | F. Kapisztóryho 2, 94002 Nové Zámky, SVK |
| Sudca: | Mgr. Marek Janigloš |
| Správca: | Forgáč (S1652) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 21.6.2018 |
| Dátum začatia procesu: | 20.10.2018 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Daňový úrad Zlaté Moravce |
| IČO: | 00634816 |
| Adresa: | Hviezdoslavova 183 , 95301 Zlaté Moravce |
| ID oznamu: | 1095876 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 31K/14/2018 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 31K/14/2018 S1652 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| OZNAM o vylúčení majetku zo všeobecnej podstaty úpadcu Uznesením Okresného súdu Nitra, sp. zn.: 31K/14/2018 zo dňa 12.10.2018, bol vyhlásený konkurz na majetok dlžníka UNIO COMPANY s.r.o., IČO: 43 981 658, so sídlom F. Kapisztóryho 2, 940 02 Nové Zámky (ďalej ako „úpadca“) a súd ustanovil do funkcie správcu: LexCreditor, k.s., sídlo kancelárie Kalnická cesta 829/8, 934 01 Levice (ďalej len „predchádzajúci správca“). Uznesením Okresného súdu Bratislava I zo dňa 18.02.2019 zverejnením dňa 22.02.2019 v Obchodnom vestníku č. 38/2019, som bol ustanovený do funkcie správcu úpadcu. Dňa 18.12.2018 predchádzajúci správca zverejnil v Obchodnom vestníku č. 243/2018 súpis všeobecnej podstaty úpadcu, v ktorom spísal nasledovný majetok: Súpisová zložka majetku č. 2 hnuteľná vec popis Osobné motorové vozidlo: Ford Focus DA3/-/- č. karosérie/VIN: WF0SXXGCDS9J56903 EČ: KN420DO farba: biela približný rok výroby 2009 hodnota zapisovaného majetku v EUR 3.000,00 EUR deň zapísania majetku 13.12.2018 dôvod zapísania majetku Majetok, ktorý patril úpadcovi v čase vyhlásenia konkurzu podľa ust. § 67 ods. 1 písm. a) zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších prepisov. deň vylúčenia majetku zo súpisu - dôvod vylúčenia majetku zo súpisu - Súpisová zložka majetku č. 8 hnuteľná vec popis Nákladné vozidlo: Mercedes Benz SPRINTER 313 CDI č. karosérie/VIN: WDB9066371S753164 EČ: KN708DO farba: biela približný rok výroby 2013 hodnota zapisovaného majetku v EUR 5.000,00 EUR deň zapísania majetku 13.12.2018 dôvod zapísania majetku Majetok, ktorý patril úpadcovi v čase vyhlásenia konkurzu podľa ust. § 67 ods. 1 písm. a) zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších prepisov. deň vylúčenia majetku zo súpisu - dôvod vylúčenia majetku zo súpisu - Súpisová zložka majetku č. 13 hnuteľná vec popis Nákladné vozidlo: Mercedes Benz SPRINTER 316 CDI č. karosérie/VIN: WDB9061351N572073 EČ: KN394EE farba: biela približný rok výroby 2015 hodnota zapisovaného majetku v EUR 4.500,00 EUR deň zapísania majetku 13.12.2018 dôvod zapísania majetku Majetok, ktorý patril úpadcovi v čase vyhlásenia konkurzu podľa ust. § 67 ods. 1 písm. a) zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších prepisov. deň vylúčenia majetku zo súpisu - dôvod vylúčenia majetku zo súpisu - Súpisová zložka majetku č. 15 hnuteľná vec popis Náves nákladný: WIELTON NS3K NS-3/K/K č. karosérie/VIN: SUDNS300000053787 EČ: KN367YN farba: čierna približný rok výroby 2016 hodnota zapisovaného majetku v EUR 1.500,00 EUR deň zapísania majetku 13.12.2018 dôvod zapísania majetku Majetok, ktorý patril úpadcovi v čase vyhlásenia konkurzu podľa ust. § 67 ods. 1 písm. a) zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších prepisov. deň vylúčenia majetku zo súpisu - dôvod vylúčenia majetku zo súpisu - Súpisová zložka majetku č. 16 hnuteľná vec popis Náves nákladný: WIELTON NS3K NS-3/K/K č. karosérie/VIN: SUDNS300000053789 EČ: KN820YN farba: čierna približný rok výroby 2016 hodnota zapisovaného majetku v EUR 1.500,00 EUR deň zapísania majetku 13.12.2018 dôvod zapísania majetku Majetok, ktorý patril úpadcovi v čase vyhlásenia konkurzu podľa ust. § 67 ods. 1 písm. a) zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších prepisov. deň vylúčenia majetku zo súpisu - dôvod vylúčenia majetku zo súpisu - Súpisová zložka majetku č. 17 popis Zmluvná pokuta z dôvodu nepodania návrhu na vyhlásenie konkurzu včas konateľom úpadcu – József Szűcs, Vöröskőalja út 7, Dunaalmás 2545, Maďarsko. hodnota zapisovaného majetku v EUR 12.500,00 EUR deň zapísania majetku 13.12.2018 dôvod zapísania majetku v zmysle ust. § 11 ods. 2 v spojení s ust. § 74a ods. 2 ZKR deň vylúčenia majetku zo súpisu - dôvod vylúčenia majetku zo súpisu - Na základe súhlasu príslušného orgánu (veriteľského výboru) správca oznamuje vylúčenie vyššie uvedeného majetku zo súpisu všeobecnej podstaty úpadcu. Mgr. Peter Forgáč, správca |
|