| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 5K/15/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | BUKÓZA HOLDING, a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36450847 |
| Adresa dlžníka: | Hencovská 2073, 09302 Hencovce, SVK |
| Sudca: | Mgr. Alena Paveleková |
| Správca: | RK Správca, k. s. (S1759) |
| IČO správcu: | 47257041 |
| Dátum začatia konania: | 9.1.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 19.3.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Union zdravotná poisťovňa, a.s. |
| IČO: | 36284831 |
| Adresa: | Karadžičova 10, 81453 Bratislava |
| ID oznamu: | 1095864 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 5K/15/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 5K/15/2024 S1759 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| Oznam o vyhlásení I. kola ponukového konania na speňaženie majetku úpadcu podľa § 92 ods. 1 písm. d) ZKR RK Správca, k. s., so sídlom kancelárie: Slánska 20/A, 080 06 Prešov, IČO: 47 257 041, zn. správcu S1759, ako správca úpadcu: BUKÓZA HOLDING, a.s. v konkurze, so sídlom Hencovská 2073, 093 02 Hencovce, IČO: 36 450 847, v konkurznej veci vedenej pred Okresným súdom Prešov pod sp. zn. 5K/15/2024, týmto oznamuje účastníkom konkurzného konania nasledovné: Na základe žiadosti Správcu zo dňa 1.4.2026 uložil dňa 27.4.2026 veriteľský výbor úpadcu správcovi záväzný pokyn na speňaženie hnuteľného majetku úpadcu zaradeného do súpisu všeobecnej podstaty nezabezpečených veriteľov prostredníctvom ponukového konania v zmysle § 92 ods. 1 písm. d) ZKR. Správca týmto vyhlasuje I. kolo ponukového konania na speňaženie nasledovného majetku úpadcu (hnuteľné veci zaradené do súpisu všeobecnej podstaty, zverejneného v Obchodnom vestníku MS SR č. 86/2025 pod zn. K020560 dňa 07.05.2025, aktualizovaného v Insolvenčnom registri dňa 27.03.2026): - súpisová zložka č. 93 – špeciálne vozidlo TATRA T 815, EČV: VT836AR, súpisová hodnota 5 500,- € - súpisová zložka č. 94 – špeciálne vozidlo VOLKSWAGEN TRANSPORTER, EČV: VT823BK, súpisová hodnota 3 500,- € - súpisová zložka č. 95 – špeciálne vozidlo Renault G 270, EČV: VT008BP, súpisová hodnota 13 500,- € - súpisová zložka č. 96 – špeciálne vozidlo Mercedes Benz Atego, EČV: VT929CM, súpisová hodnota 14 500,- € - súpisová zložka č. 97 – hasičské vozidlo Reynold Boughton Barracuda 4x4, súpisová hodnota 70 000,- € Každý jeden z predmetov speňaženia je samostatným predmetom speňažovania v spoločnom ponukovom konaní. Podmienkou podania ponuky je zloženie zábezpeky (10 % zo súpisovej hodnoty príslušného predmetu speňaženia) na bankový účet úpadcu č. SK03 0200 0000 0072 2159 2857, vedený vo VÚB, a.s., a to najneskôr v posledný deň lehoty na doručovanie ponúk. Lehota na doručenie ponuky je 20 kalendárnych dní od vyhlásenia I. kola ponukového konania. Ponuky sa predkladajú v zapečatenej nepriehľadnej obálke označenej "Ponukové konanie - predaj motorové vozidlá - BUKÓZA HOLDING, a.s. v konkurze - NEOTVÁRAŤ!" na adresu kancelárie správcu: RK Správca, k.s., Slánska 20/A, 080 06 Prešov, najneskôr do 16:00 hod. posledného dňa lehoty. Bližšie informácie poskytne správca telefonicky na č. +421 903 614 254 alebo e-mailom na: rkspravca@gmail.com. Úplné podmienky ponukového konania sú obsiahnuté v prílohe tohto oznamu. V Prešove dňa 5.5.2026 RK Správca, k. s. |
|