| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 26K/38/2021 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | SHARK TRADE s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45925844 |
| Adresa dlžníka: | Jakobyho 1, 04001 Košice, SVK |
| Sudca: | JUDr. Michaela Doňáková |
| Správca: | JUDr. Tomáš Baulovič (S1935) |
| Typ správcu: | Predbežný |
| Dátum začatia konania: | 4.1.2022 |
| Dátum začatia procesu: | 28.4.2022 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo- Daňový úrad Košice |
| IČO: | |
| Adresa: | Železničná č. 1 , 04190 Košice |
| ID oznamu: | 1095836 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 26K/38/2021 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 26K/38/2021 S1935 |
| Druh podania: | Súpis všeobecnej podstaty |
| JUDr. Tomáš Baulovič, správca oznamuje, že dňa 05.05.2026 zverejnil v Insolvenčnom registri nasledovný súpis majetku všeobecnej podstaty, a to: Súpisová zložka č. 1 Popis: Peňažná pohľadávka Celková suma: 12.500 EUR Mena: Euro Právny dôvod vzniku: Rozsudok Mestského súdu Košice, zo dňa 10.12.2025, sp.zn. 43NcKR/2/2023, právoplatný dňa 11.03.2026, vykonateľný dňa 15.03.2026 Dlžník: Jenö Poszonyi, dátum narodenia: 20.08.1978, trvale bytom Faludi utca 2/1, 94 00 Sopron, Maďarsko Súpisová hodnota: 12.500 EUR Deň zapísania do súpisu: 05.05.2026 Dôvod zapísania do súpisu: ustanovenie § 67 v spojení s ustanovením § 74a ZKR |
|