| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/15/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Tatranská sladovňa, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36497622 |
| Adresa dlžníka: | Murgašova 1, 05880 Poprad, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | Jamnická (S1423) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 3.2.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 24.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | AT TATRY, spol. s r.o. |
| IČO: | 31734006 |
| Adresa: | Petzvalova 37, 05901 Spišská Belá |
| ID oznamu: | 1095816 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/15/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/15/2025 S1423 |
| Druh podania: | UKONCENIE_PRIHLASOVANIA_POHLADAVOK |
| Správca ukončil prihlasovanie pohľadávok | |