| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 28K/7/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Mgr. Eli Vanyova Kanova |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 43510051 |
| Adresa dlžníka: | Vajnorská 10595/98A, 83104 Bratislava, SVK |
| Sudca: | Mgr. Vladimíra Roštárová |
| Správca: | Mgr. Edita Rieglová (S1833) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 16.1.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 1.5.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Benita trade, s.r.o. |
| IČO: | 35761326 |
| Adresa: | Mikulášska 1, 81101 Bratislava |
| ID oznamu: | 1095775 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 28K/7/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 28K/7/2025 S1833 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| Správca Mgr. Edita Rieglová oznamuje, že v konkurznej veci úpadcu: Mgr. Eli Vanyova Kanova, s miestom podnikania Vajnorská 10595/98A, 831 04 Bratislava - Nové Mesto, IČO: 43 510 051, je možné nahliadať do správcovského spisu v kancelárii správcu na Bajkalskej 5/A, 831 04 Bratislava, v úradných hodinách počas pracovných dní od 9.00 hod. do 12.00 hod. a od 13.00 hod. do 16.00 hod. Termín je potrebné vopred si dohodnúť prostredníctvom e-mailu: edita.rieglova@gmail.com alebo na tel. č. 0910 482 438. Mgr. Edita Rieglová, správca |
|