| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 23K/1/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MARVYL TRADE s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 52271439 |
| Adresa dlžníka: | Clementisove Sady 1616, 92401 Galanta, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jana Wilková |
| Správca: | UBC 2020, k.s. (S2009) |
| IČO správcu: | 53151135 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 20.2.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 29.4.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | UBC 2020, k.s. |
| IČO: | 53151135 |
| Adresa: | Tamaškovičova 2742/17, 91701 Trnava |
| ID oznamu: | 1095758 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 23K/1/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 23K/1/2026 S2009 |
| Druh podania: | VYZVA_ZAHRANICNYM_VERITELOM_NA_PRIHLASENIE_POHLADAVOK |
| In the attachment, we are publishing invitation to lodge a claim for foreign creditor/V prílohe zverejňujeme výzvu zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok | |