| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 32K/31/2024 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | BRIL DF s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 48155381 |
| Adresa dlžníka: | Ružová 1011/14, 94614 Zemianska Olča, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tatiana Muziková |
| Správca: | Hetényiová (S1668) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 22.1.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | BRIL DF s.r.o. |
| IČO: | 48155381 |
| Adresa: | Ružová 1011/14, 94614 Zemianska Olča |
| ID oznamu: | 1095752 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 32K/31/2024 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 05.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 32K/31/2024 S1668 |
| Druh podania: | Oznam o zrušení konkurzu z dôvodu že došlo k splneniu rozvrhu výťažku |
| Mgr. Veronika Vargová, správca úpadcu BRIL DF s.r.o. v malom konkurze, so sídlom Ružová 1011/14, 946 14 Zemianska Olča, IČO: 48 155 381, sp.zn. 32K/31/2024 (ďalej len ako „úpadca“), týmto v zmysle ustanovenia § 167v ods. 1 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v platnom znení a vykonávacích predpisov (ďalej len „ZKR“) oznamuje, že konkurz úpadcu končí z dôvodu, že konečný rozvrh výťažku bol riadne vyplatený. Zverejnením tohto oznámenia sa malý konkurz úpadcu zrušuje. V zmysle ustanovenia § 167v ods. 4 ZKR zaniká zrušením konkurzu funkcia správcu a zástupcu veriteľov. Zanikajú tiež účinky podľa § 167b ods. 1, § 167c ods. 2 a 3 a § 167d ZKR. Platnosť a účinnosť úkonov vykonávaných počas konkurzu tým nie je dotknutá. Ak má správca majetok, alebo dokumentáciu patriacu dlžníkovi, po zrušení konkurzu ich bez zbytočného odkladu vráti dlžníkovi, prípadne niektorému z dedičov dlžníka. Mgr. Veronika Vargová, správca úpadcu |
|