| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 9K/5/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | AGRO - PODHORIE, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 44328354 |
| Adresa dlžníka: | 174, 01318 Podhorie, SVK |
| Sudca: | Mgr. Antónia Ďuranová |
| Správca: | JUDr. Mária Hanuliaková (S1999) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 12.12.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 23.1.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Obec Lietava |
| IČO: | 00321427 |
| Adresa: | /146, 01318 Lietava |
| ID oznamu: | 1095749 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 9K/5/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 9K/5/2025 S1999 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_DORUCENI_PRIHLASKY_PO_UPLYNUTI_ZAKLADNEJ_PRIHLASOVACEJ_LEHOTY |
| JUDr. Mária Hanuliaková, so sídlom kancelárie: Vojtecha Tvrdého 783/4, 010 01 Žilina, Slovensko, značka správcu: S1999, správca úpadcu, AGRO - PODHORIE, s.r.o., so sídlom Podhorie 174, 013 18 Podhorie, IČO: 44 328 354 (ďalej len ako „Úpadca“) týmto v súlade s ust. § 28 ods. 3 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení účinnom do 30.09.2025 (ďalej len ako „ZKR“) týmto oznamuje, že po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty jej bola dňa 20.03.2026 doručená nezabezpečená prihláška pohľadávky veriteľa, SLOVENSKÉ BIOLOGICKÉ SLUŽBY, a.s., so sídlom Kremnička 2/0, 97405 Banská Bystrica, Slovensko, IČO: 35 706 660 v celkovej výške 12 179,40 EUR, ktorá bola zapísaná do zoznamu pohľadávok pod poradovým číslom 207. JUDr. Mária Hanuliaková správca |
|