| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 23K/1/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MARVYL TRADE s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 52271439 |
| Adresa dlžníka: | Clementisove Sady 1616, 92401 Galanta, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jana Wilková |
| Správca: | UBC 2020, k.s. (S2009) |
| IČO správcu: | 53151135 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 20.2.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 29.4.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | UBC 2020, k.s. |
| IČO: | 53151135 |
| Adresa: | Tamaškovičova 2742/17, 91701 Trnava |
| ID oznamu: | 1095745 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 23K/1/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 23K/1/2026 S2009 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_CISLA_BANKOVEHO_UCTU_PRE_POTREBY_POPIERANIA_POHLADAVOK |
| UBC 2020, k.s., správca konkurznej podstaty so sídlom správcovskej kancelárie Tamaškovičova 2742/17, 917 01 Trnava, správca zapísaný v zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR pod č. S2009 (ďalej len ,,Správca“) správca úpadcu: MARVYL TRADE s.r.o., IČO: 52 271 439, so sídlom Clementisove Sady 1616, 924 01 Galanta, zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka číslo: 44165/T (ďalej len ,,Úpadca“), v súlade s ust. § 32 ods. 6 písm. b) ZKR a ust. § 32 ods. 19 a 21 ZKR oznamuje číslo bankového účtu, na ktorý možno zložiť kauciu do uplynutia lehoty na popieranie pohľadávok, pričom pre každé popretie pohľadávky, ktorá bola uplatnené samostatnou prihláškou, musí byť zložená samostatná kaucia vo výške dvoch percent zo sumy spornej pohľadávky, pričom ak ide o popretie pohľadávky len čo do výšky, výška kaucie predstavuje dve percentá zo sumy, v ktorej bola pohľadávka popretá, a to najmenej vo výške 350-EUR a najviac o výške 10.000-EUR. Túto kauciu za účelom popretia prihlásených pohľadávok možno zložiť na účet č. SK33 8330 0000 0028 0205 6929, vedený vo Fio banka, a.s., variabilný symbol: číslo popieranej pohľadávky zo zoznamu pohľadávok. UBC 2020, k.s. správca |
|