| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 23K/15/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | AUNOIA Pharma s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 55325751 |
| Adresa dlžníka: | 876, 951 74 Žirany, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jana Coboriová |
| Správca: | JUDr. Marek Majerčík (S2016) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 30.12.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 27.2.2026 |
| ID oznamu: | 1095715 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 23K/15/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 23K/15/2025 S2016 |
| Druh podania: | UKONCENIE_PRIHLASOVANIA_POHLADAVOK |
| Správca ukončil prihlasovanie pohľadávok | |