| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 20K/16/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | I N V E X spol. s r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 31426000 |
| Adresa dlžníka: | Skladová 2, 91701 Trnava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Veronika Židek |
| Správca: | JUDr. Mgr. Monika Palkovičová (S2038) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 17.1.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 28.3.2025 |
| ID oznamu: | 1095669 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 20K/16/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 04.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 20K/16/2024 S2038 |
| Druh podania: | ZAPISNICA_ZO_SCHODZE_VERITELOV |
| V konkurze vedenom na majetok úpadcu: I N V E X spol. s r.o. v konkurze, so sídlom Skladová 2, 917 01 Trnava, IČO: 31 426 000, zapísaného v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 393/T, sa dňa 27.04.2026 uskutočnilo zasadnutie veriteľského výboru. Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru je zverejnené v IS Replik v časti schôdze. JUDr. Mgr. Monika Palkovičová, správca |
|