| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 4K/5/2018 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Tatra Slovak Invest s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36779105 |
| Adresa dlžníka: | Kirejevská 1173/35, 97901 Rimavská Sobota, SVK |
| Sudca: | Ing. Mgr. Zuzana Dinková |
| Správca: | Gregor (S1377) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 11.4.2018 |
| Dátum začatia procesu: | 9.8.2018 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo, pobočka Slovensko |
| IČO: | 36866750 |
| Adresa: | Metodova 7, 82108 Bratislava |
| ID oznamu: | 1095662 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 4K/5/2018 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 04.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 4K/5/2018 S1377 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| Ing. Kristián Gregor, správca, kancelária správcu Skuteckého 23, 974 01 Banská Bystrica, správca úpadcu Tatra Slovak Invest s.r.o. „v konkurze“, so sídlom Kirejevská 1173/35, 979 01 Rimavská Sobota, IČO: 36 779 105, vyhlasuje prvé ponukové konanie na speňaženie majetku úpadcu zapísaného do oddelenej podstaty veriteľa CA - Capital, s. r. o., Palárikova 76, 022 01 Čadca, SR, IČO: 36 391 557, formou speňaženia časti podniku podľa § 92 ods. 1 písm. d), ods. 2 ZKR za nasledovných podmienok: 1. predmetom predaja je časť podniku úpadcu, ktorého hlavnú zložku majetku tvorí nehnuteľnosť vo vlastníctve úpadcu : Stavba: zdravotnícke zariadenie súp.č. 106, postavená na pozemku parc.č. 99, druh stavby: 12, evidované na LV č. 122 pre k.ú. Čierna nad Tisou, obec Čierna nad Tisou, okres Trebišov, spoluvlastnícky podiel úpadcu: 1/1, súpisová hodnota nehnuteľnosti 350.000,- EUR, (ďalej len ako „Nehnuteľnosť“) a to spolu s aktuálne platnými zmluvnými vzťahmi súvisiacimi s prevádzkovaním Nehnuteľnosti, pričom pre podrobnejšie informácie o časti podniku kontaktujte kanceláriu správcu na e-mail: spravca.gregor@gmail.com alebo telefonicky 0902 820 400, 0903 830 700 v pracovných dňoch v čase 8:00 – 16:00 hod. 2. záujemcovia o kúpu ponúkaného majetku svoje záväzné ponuky doručia na adresu správcu: Ing. Kristián Gregor, Skuteckého 23, 974 01 Banská Bystrica, v jednej neporušenej uzatvorenej obálke s označením: „Ponuka konkurz – neotvárať“ 3. lehota na predkladanie ponúk na kúpu časti podniku je 14 dní od zverejnenia ponukového konania v Insolvenčnom registri. Záväzné ponuky doručené po stanovenom termíne nebude správca akceptovať. 4. Najneskôr v posledný deň na predkladanie ponúk je záujemca povinný zložiť zábezpeku na kúpnu cenu vo výške 100.000,- eur na konkurzný účet: IBAN: SK15 1100 0000 0080 1228 8407. Zábezpeka sa považuje za zloženú momentom pripísania finančných prostriedkov na konkurzný účet. V prípade, ak záujemca nezloží na konkurzný účet zábezpeku v stanovenej lehote, na jeho ponuku sa nebude prihliadať. 5. Náležitosti písomnej ponuky: a) Záujemca je povinný v rámci ponuky uviesť svoje identifikačné údaje: - právnické osoby: názov, sídlo, IČO, údaj o zápise v ORSR resp. inom registri - fyzické osoby: meno, priezvisko, dátum narodenia, rodné číslo, adresu trvalého bydliska, ak sa jedná o fyzickú osobu podnikateľa tak aj údaj o živnostenskom oprávnení b) Záujemca je povinný v ponuke uviesť pre prípad neúspechu jeho ponuky bankové spojenie na vrátenie zloženej zábezpeky. c) Záujemca je povinný v ponuke uviesť telefonický kontakt a e-mailový kontakt. d) Záujemca je povinný v ponuke vyhlásiť, že súhlasí so zverejnenými podmienkami ponukového konania. 6. Na ponuky, ktoré nebudú obsahovať vyššie uvedené náležitosti sa neprihliada. 7. Výška ponúkanej kúpnej ceny musí byť minimálne vo výške súpisovej hodnoty Nehnuteľnosti, inak sa na ponuku neprihliada. 8. Správca otvorí došlé obálky s ponukami najneskôr v lehote 10 dní od uplynutia lehoty na predkladanie ponúk. |
|