| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 60K/8/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | PRACLÍK City s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 56180241 |
| Adresa dlžníka: | Čilistov, Labutia 209/1, 931 01 Šamorín, SVK |
| Sudca: | JUDr. Eva Krošlák Cmerová |
| Správca: | Bratislavská konkurzná a reštrukturalizačná, k. s. (S1784) |
| IČO správcu: | 48182966 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 25.11.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 14.1.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Bratislavská konkurzná a reštrukturalizačná, k.s. |
| IČO: | 48485357 |
| Adresa: | P. Pázmaňa 49/3 , 92701 Šaľa |
| ID oznamu: | 1095640 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 60K/8/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 04.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 60K/8/2025 S1784 |
| Druh podania: | ZAPISNICA_ZO_SCHODZE_VERITELOV |
| Bratislavská konkurzná a reštrukturalizačná, k. s., správca úpadcu PRACLÍK City s.r.o., IČO: 56 180 241, so sídlom Labutia 209/1, Čilistov, 930 01 Šamorín týmto zverejňuje Zápisnicu z prvej schôdze veriteľov úpadcu PRACLÍK City s.r.o. Bratislavská konkurzná a reštrukturalizačná, k. s., správca |
|