| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 31K/82/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Ing. Alena Zaťková |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 22.9.1962 |
| Adresa dlžníka: | Ulica Roľníckej školy 28 , 94501 Komárno, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jana Coboriová |
| Správca: | Barát (S1182) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 30.1.2016 |
| Dátum začatia procesu: | 11.2.2016 |
| ID oznamu: | 1095322 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 31K/82/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 30.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 31K/82/2015 S1182 |
| Druh podania: | ZVEREJNENIE_NAVRHU_KONECNEHO_VYTAZKU_ZO_VSEOEBCNEJ_PODSTATY |
| Správca majetku úpadcu, týmto zverejňuje Návrh konečného rozvrhu výťažku zo všeobecnej podstaty. Zároveň v zmysle § 101 ods. 1) ZKR zástupcovi veriteľov určuje lehotu 30 dní na schválenie predloženého návrhu konečného rozvrhu výťažku, ktorá začína plynúť zverejnením návrhu rozvrhu výťažku v Insolvenčnom registri. Za deň zverejnenia sa v súlade s § 199 ods. 9 ZoKR považuje nasledujúci deň po dni zverejnenia návrhu. Zároveň správca vyzýva veriteľov, aby v rovnakej lehote oznámili čísla účtov a variabilných symbolov, pod ktorým požadujú výťažok poukázať. Mgr. Ladislav Barát, správca |
|