| Okresný súd Trenčín | |
| Spisová značka súdu: | 38K/28/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Milan Baláž |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 19.7.1960 |
| Adresa dlžníka: | Puškinova 1512/59, 95803 Partizánske |
| Sudca: | JUDr. Hana Hubináková |
| Správca: | Porubčin (S297) |
| IČO správcu: | 37914073 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 6.8.2014 |
| Dátum začatia procesu: | 16.10.2014 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Milan Baláž |
| Dátum narodenia: | |
| Adresa: | Puškinova 1512/59 , 95801 Partizánske |
| ID oznamu: | 1095231 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trenčín (kód: 117) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 38K/28/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 30.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 38K/28/2014 S297 |
| Druh podania: | ZVEREJNENIE_NAVRHU_KONECNEHO_VYTAZKU_ZO_VSEOEBCNEJ_PODSTATY |