| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-2K/63/2012 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | VODAmat, s.r.o. v likvidácii |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35860588 |
| Adresa dlžníka: | Fialkové údolie 5, 81101 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | Mularčíková (S1554) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 30.1.2013 |
| Dátum začatia procesu: | 14.5.2013 |
| ID oznamu: | 1095188 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-2K/63/2012 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 29.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-2K/63/2012 S1554 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| JUDr. Barbora Kašubová Mularčíková, správca VODAmat, s.r.o. v likvidácii, so sídlom Fialkové údolie 5, 811 01 Bratislava, IČO: 35 860 588, zapísaného v Obchodom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 29108/B, zvoláva prvú schôdzu veriteľov, ktorá sa bude konať dňa 18. 05. 2026 o 10. 00 hod. v kancelárii správcu Horná 65, 974 01 Banská Bystrica, prosím o orientačné nahlásenie účasti vopred na telefón 0903787348 nakoľko ak by mala byť vyššia účasť ako je kapacita kancelárie, zabezpečím v budove priestor na to vhodný. Programom schôdze: 1) Prezentácia, 2) Otvorenie schôdze a zistenie uznášaniaschopnosti, 3) Správa o činnosti správcu a stave konkurzného konania, 4) Voľba nového veriteľského výboru 5) Rôzne a záver. Prezentácia účastníkov konania bude od 9. 30 hod. do 10.00 hod. Pri prezentácii veritelia predložia doklad totožnosti, právnické osoby výpis z Obchodného registra nie starší ako 3 mesiace. Zástupcovia veriteľov sa preukážu plnomocenstvom alebo poverením na zastupovanie a dokladom totožnosti. Poznámka: Správca zvoláva prvé zasadnutie veriteľského výboru v zmysle § 38 ZKR okamžite, po skončení prvej schôdze veriteľov z dôvodu vyžiadania záväzných pokynov. JUDr. Barbora Kašubová Mularčíková, správca |
|