| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 36K/18/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | K R O N SK, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36256561 |
| Adresa dlžníka: | Dolné Suroviny 996/1, 90501 Senica, SVK |
| Sudca: | JUDr. Martin Smolko |
| Správca: | BANKRUPTCY RECOVERY SERVICE, k.s. (S1169) |
| IČO správcu: | 36669415 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 9.11.2023 |
| Dátum začatia procesu: | 29.2.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Lazovná 63, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1095171 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 36K/18/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 29.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 36K/18/2023 S1169 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| BANKRUPTCY RECOVERY SERVICE, k.s., so sídlom kancelárie Zelená 2, 811 01 Bratislava, IČO: 36 669 415, zn. správcu: S1169, správca úpadcu K R O N SK, s.r.o., so sídlom Dolné Suroviny 966/1, 905 01 Senica, IČO: 36 256 561 ponúka v I. kole ponukového konania na predaj podnik úpadcu. Podrobné podmienky ponukového konania obdrží každý záujemca na základe písomnej žiadosti zaslanej správcovi na emailovú adresu: office@bankruptcy.sk. Záujemca o kúpu majetku úpadcu doručí svoju ponuku, ktorá musí byť v súlade s podmienkami ponukového konania správcovi na adresu kancelárie: BANKRUPTCY RECOVERY SERVICE, k.s., Zelená 2, 811 01 Bratislava najneskôr dňa 19.05.2026, do 15.00 hod. Na ponuky, ktoré nebudú spĺňať všetky podmienky ponukového konania alebo ktoré budú doručené správcovi po stanovenej lehote sa nebude prihliadať. BANKRUPTCY RECOVERY SERVICE, k.s., správca |
|