| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-37K/91/2018 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | EuropaCinema ZV s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36646245 |
| Adresa dlžníka: | Račianska 96, 83102 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Patrik Hanúsek |
| Správca: | C/L/A RECOVERY k. s. (S2055) |
| IČO správcu: | 54293685 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 29.1.2019 |
| Dátum začatia procesu: | 5.6.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | New Co., a.s. |
| IČO: | 51057131 |
| Adresa: | Tomášikova 17, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov |
| ID oznamu: | 1095108 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-37K/91/2018 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 29.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-37K/91/2018 S2055 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| Ponukové konanie – 3. Kolo V zmysle záväzného pokynu príslušného orgánu podľa § 82 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších právnych predpisov /ďalej v texte len „ZKR"/, správca úpadcu CHS- EuropaCinema ZV s.r.o., so sídlom Račianska 96, 831 02 Bratislava, IČO: 36 646 245 v konkurznom konaní vedenom na Mestskom súde Bratislava III, č. k. B1-37K/91/2018, C/L/A RECOVERY k.s. ponúka v zmysle ustanovenia § 92 ods. 1 písm. d) ZKR na predaj nižšie uvedeným záväzným spôsobom nasledovné pohľadávky úpadcu: Číslo súpisovej položky majetku Typ súpisovej položky majetku Dlžník Právny dôvod vzniku pohľadávky Podielové spoluvlastníctvo Súpisová hodnota majetku 1 Peňažná pohľadávka "New Co., a.s. v likvidácii, Tomášikova 17, 821 02 Bratislava" Pohľadávka z titulu neoprávneného užívania ochranných známok, post. Z VAV invest s.r.o. 1/1 89 496,89 € 2 Peňažná pohľadávka "New Co., a.s. v likvidácii, Tomášikova 17, 821 02 Bratislava" Úroky k postúpenej pohľadávke z VAV invest s.r.o. 1/1 26 111,17 € 3 Peňažná pohľadávka "New Co., a.s. v likvidácii, Tomášikova 17, 821 02 Bratislava" Postúpenie pohľadávky od NATURAL SYSTEM s.r.o. 1/1 816,00 € 4 Peňažná pohľadávka "New Co., a.s. v likvidácii, Tomášikova 17, 821 02 Bratislava" Postúpenie pohľadávky EUROPA SC ZV II a.s. 1/1 551 317,90 € 5 Peňažná pohľadávka "New Co., a.s. v likvidácii, Tomášikova 17, 821 02 Bratislava" Pohľadávka za neoprávnené užívanie OZ a zbúranú budovu 1/1 630 792,69 € 6 Peňažná pohľadávka "New Co., a.s. v likvidácii, Tomášikova 17, 821 02 Bratislava" Zábezpeka na nájom prevádzka kino ESC Zvolen 1/1 13 897,50 € 7 Peňažná pohľadávka VF invest a.s., Kozia 27-29, 811 03 Bratislava Postúpenie pohľadávky VAV HOLD a.s. 1/1 415 642,97 € 8 Peňažná pohľadávka VAV invest s.r.o. v konkurze Poskytnutá finančná výpomoc + úroky 1/1 2 154,44 € Podmienky ponukového konania: podrobné informácie budú záujemcom poskytnuté po predchádzajúcej dohode na t. č. 0904 557 344, lehota maximálne 10 pracovných dní na podávanie ponúk od zverejnenia v Insolvenčnom registri, na ponuky doručené po stanovenej lehote sa nebude prihliadať, záujemcovia doručujú ponuky poštou alebo osobne do rúk správcovi v zalepenej obálke s označením „predaj – neotvárať –pohľadávky“, ponuka musí obsahovať výšku ponúkanej odplaty za postúpenie pohľadávok, identifikačné údaje záujemcu, spôsob uhradenia odplaty a kontakt na záujemcu, prijatá bude ponuka s najvyššou ponúknutou cenou, podmienkou prevodu majetku je úhrada odplaty najneskôr pri podpise zmluvy o postúpení pohľadávok, úspešný záujemca je povinný uzavrieť zmluvu o postúpení pohľadávok do 10 pracovných dní od udelenia súhlasu príslušného orgánu s uzavretím zmluvy. C/L/A RECOVERY k.s., správca |
|