| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-6K/76/2011 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | METRONOM s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35970405 |
| Adresa dlžníka: | Povraznícka 13 , 81105 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | Veterníková (S1192) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 14.12.2011 |
| Dátum začatia procesu: | 28.1.2012 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | JUDr. Mária Veterníková |
| Dátum narodenia: | |
| Adresa: | Bazová 8 , 82108 Bratislava |
| ID oznamu: | 1094971 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-6K/76/2011 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 29.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-6K/76/2011 S1192 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| JUDr. Mária Veterníková, správca úpadcu: METRONOM s.r.o. v konkurze, Povraznícka 13, 811 05 Bratislava oznamuje, že účastníci konkurzného konania a ich zástupcovia môžu do správcovského spisu vedeného v tejto veci pod sp. zn.: B1-6K/76/2011 S1192 nahliadnuť v kancelárii správcu: Svätoplukova 31, 821 08 Bratislava, a to v pracovných dňoch od 9.30 do 15.30 hod. Termín nahliadnutia do spisu nahláste vopred písomne na uvedenej adrese alebo telefonicky na tel. č.: 0918 804 193. JUDr. Mária Veterníková, správca |
|