| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 1K/25/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | RETROSERVIS s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 50468928 |
| Adresa dlžníka: | Sekčovská 87, 080 01 Prešov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Štefan Tomašovský |
| Správca: | Správcovská a konzultačná, k.s. (S2004) |
| IČO správcu: | 53089570 |
| Dátum začatia konania: | 19.10.2022 |
| Dátum začatia procesu: | 23.2.2023 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | AQUATREND, s.r.o. |
| IČO: | 36406741 |
| Adresa: | Hričovská 221, 01001 Žilina |
| ID oznamu: | 1094958 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 1K/25/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 29.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 1K/25/2022 S2004 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| OZNAM O ZMENE ADRESY KANCELÁRIE SPRÁVCU Podľa ust. § 85 ods. 4 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov oznamujeme účastníkom konkurzného konania a ich zástupcom, že do správcovského spisu je možné nahliadnuť v kancelárii správcu na novej adrese: Šafárikova 17, 048 01 Rožňava, v pracovných dňoch utorok a streda počas úradných hodín od 8:00 do 12:00. Žiadosti o zapísanie do poradovníka žiadateľov o nahliadnutie do spisu možno podávať písomne na uvedenej adrese správcu, telefonicky na tel. č.: 0905 158 259, e-mailom na adresu: spravca@skksinsolvency.com . JUDr. František Lukáč, komplementár správcu Správcovská a konzultačná, k.s. |
|