| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 1K/25/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | DROTÁR Autošport R s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 51424045 |
| Adresa dlžníka: | Levočská 11, 08001 Prešov, SVK |
| Sudca: | Mgr. Alena Paveleková |
| Správca: | Správcovská a konzultačná, k.s. (S2004) |
| IČO správcu: | 53089570 |
| Dátum začatia konania: | 3.7.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 29.10.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Igor Drotár |
| Dátum narodenia: | 4.12.1954 |
| Adresa: | Mirka Nešpora 4884/41, 08001 Prešov |
| ID oznamu: | 1094954 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 1K/25/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 29.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 1K/25/2024 S2004 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| OZNAM O ZMENE ADRESY KANCELÁRIE SPRÁVCU Podľa ust. § 85 ods. 4 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov oznamujeme účastníkom konkurzného konania a ich zástupcom, že do správcovského spisu je možné nahliadnuť v kancelárii správcu na novej adrese: Šafárikova 17, 048 01 Rožňava, v pracovných dňoch utorok a streda počas úradných hodín od 8:00 do 12:00. Žiadosti o zapísanie do poradovníka žiadateľov o nahliadnutie do spisu možno podávať písomne na uvedenej adrese správcu, telefonicky na tel. č.: 0905 158 259, e-mailom na adresu: spravca@skksinsolvency.com . JUDr. František Lukáč, komplementár správcu Správcovská a konzultačná, k.s. |
|