| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/34/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | GT - base s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 52714802 |
| Adresa dlžníka: | Mierová 1094/44, 064 01 Stará Ľubovňa, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | Správcovská a konzultačná, k.s. (S2004) |
| IČO správcu: | 53089570 |
| Dátum začatia konania: | 1.11.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 31.12.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | B.A.S. AGENCY, s.r.o. |
| IČO: | 46609903 |
| Adresa: | Pod Furčou 677/7, 040 01 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov |
| ID oznamu: | 1094951 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/34/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 29.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/34/2024 S2004 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| OZNAM O ZMENE ADRESY KANCELÁRIE SPRÁVCU Podľa ust. § 85 ods. 4 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov oznamujeme účastníkom konkurzného konania a ich zástupcom, že do správcovského spisu je možné nahliadnuť v kancelárii správcu na novej adrese: Šafárikova 17, 048 01 Rožňava, v pracovných dňoch utorok a streda počas úradných hodín od 8:00 do 12:00. Žiadosti o zapísanie do poradovníka žiadateľov o nahliadnutie do spisu možno podávať písomne na uvedenej adrese správcu, telefonicky na tel. č.: 0905 158 259, e-mailom na adresu: spravca@skksinsolvency.com . JUDr. František Lukáč, komplementár správcu Správcovská a konzultačná, k.s. |
|