| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 25K/49/2025 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ETS TRADING j.s.a. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 52094324 |
| Adresa dlžníka: | Koprivnická 9/A, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, SVK |
| Sudca: | JUDr. Natália Gabrišová Lendvorská |
| Správca: | Reštrukturalizačná a konkurzná, k.s. (S1496) |
| IČO správcu: | 45888396 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 22.7.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | ETS TRADING j.s.a. |
| IČO: | 52094324 |
| Adresa: | Koprivnická 9/A, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka |
| ID oznamu: | 1094913 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 25K/49/2025 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 29.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 25K/49/2025 S1496 |
| Druh podania: | Súpis oddelenej podstaty |
| Správca týmto v zmysle ustanovenia § 167j ods. 1 prvej vety v spojení s ustanovením § 76 ods. 1 zákona NR SR č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „ZKR“), zverejňuje súpis majetku konkurznej podstaty dlžníka: ETS TRADING j.s.a. IČO 52094324, Koprivnická 9/A, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika, ktorý bol ku dňu tohto zverejnenia zistený, a ktorý je zaradený do oddelenej podstaty: • žiadny majetok. Podľa ustanovenia § 167j ods. 1 druhej vety ZKR, ak sa správca dozvie o novom majetku, súpis majetku oddelenej podstaty bez zbytočného odkladu doplní. Každé doplnenie alebo zmenu súpisu správca zverejní v Obchodnom vestníku. Reštrukturalizačná a konkurzná, k.s., správca |
|