| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 22K/32/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | SECAR BRATISLAVA a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35751461 |
| Adresa dlžníka: | Hattalova 12/A, 83103 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | 4J správcovská kancelária, k.s. (S2031) |
| IČO správcu: | 53648749 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 9.7.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 18.7.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | SECAR BRATISLAVA a.s. |
| IČO: | 35751461 |
| Adresa: | Hattalova 12/A, 83103 Bratislava |
| ID oznamu: | 1094910 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 22K/32/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 28.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 22K/32/2025 S2031 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| 2. kolo ponukového konania 4J správcovská kancelária, k.s., so sídlom kancelárie Lazaretská 23, 811 09 Bratislava, zn. správcu: S 2031, správca dlžníka SECAR BRATISLAVA a.s. v konkurze, so sídlom Hattalova 12/A, 831 03 Bratislava, IČO: 35 751 461, v konkurznom konaní vedenom na Mestskom súde Bratislava III, č. k. 22K/32/2025, týmto vyhlasuje v súlade s ustanovením § 92 ods. 1 písm. d) zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších právnych predpisov (ďalej aj len ,,ZKR“) Ponukové konanie – 2. Kolo na predaj všeobecnej podstaty majetku dlžníka za najvyššiu ponúknutú kúpnu cenu, najmenej však za 75 % súpisovej hodnoty uvedenej v tejto ponuke, a to konkrétne na predaj nasledovného hnuteľného majetku: Číslo súpisovej položky majetku Typ súpisovej položky majetku Popis hnuteľnej veci Počet Súpisová hodnota majetku 1 Hnuteľná vec priemyselná brána veľká 1ks 4 152,- EUR 2 Hnuteľná vec priemyselná brána veľká 1ks 2 661,- EUR 3 Hnuteľná vec HCC500024 1ks 14 444,- EUR 4 Hnuteľná vec Generátor vodíka HG500 1ks 2 445,60 EUR 5 Hnuteľná vec Generátor vodíka HG300 1ks 1 467,13 EUR 6 Hnuteľná vec Generátor vodíka HG150 1ks 1 101,42 EUR 7 Hnuteľná vec Generátor vodíka HG80 3ks 1 301,31 EUR 8 Hnuteľná vec monitor zn. LG 1ks 80,- EUR 9 Hnuteľná vec stolný počítač zn. HP 1ks 300,- EUR 10 Hnuteľná vec príslušenstvo k PC - klávesnica, myš, podložka na myš 1ks 20,- EUR 11 Hnuteľná vec kancelárska stolička - otočná, modrá 1ks 10,- EUR 12 Hnuteľná vec kancelársky stôl 1ks 10,- EUR 13 Hnuteľná vec tlačiareň zn. HP LASER jet 1010 1ks 30,- EUR 14 Hnuteľná vec skriňa so zásuvkami 1ks 10,- EUR 15 Hnuteľná vec skriňa so zásuvkami 2ks 20,- EUR Podmienky Ponukového konania: 1. Podrobné informácie budú záujemcom poskytnuté správcom osobne po predchádzajúcej dohode na t. č. +421 911 844 424, prípadne na e-mailovej adrese: spravca@hudekova.sk. 2. Lehota na podávanie ponúk je najneskôr 10 kalendárnych dní odo dňa zverejnenia v IS REPLIK. 3. Na ponuky doručené po stanovenej lehote sa nebude prihliadať. 4. Záujemcovia doručujú ponuky poštou alebo osobne do rúk správcovi v zalepenej obálke s označením „Predaj – neotvárať – 22K/32/2025 VP“ na adresu: 4J správcovská kancelária, k.s., Lazaretská 23, 811 09 Bratislava. 5. Ponuka musí obsahovať identifikáciu súpisovej položky majetku - zhodnú s označením uvedeným vyššie spolu s jej poradovým číslom, výšku ponúkanej odplaty za predaj majetku, identifikačné údaje záujemcu (FO – meno, priezvisko, bydlisko, resp. fotokópiu živnostenského listu, PO – obchodné meno, sídlo, IČO, výpis z obchodného registra), číslo účtu záujemcu, kde má byť vrátená zaplatená kúpna cena v prípade neúspechu v ponukovom konaní, telefonický a e-mailový kontakt na záujemcu. 6. Záujemca môže predložiť ponuku na všetky alebo niektoré súpisné položky majetku alebo iba na jednu z nich. 7. Prihliada sa iba na tie ponuky, pri ktorých bola záloha na celú ponúknutú kúpnu cenu v plnom rozsahu zložená záujemcom na účet úpadcu v tvareSK18 1100 0000 0026 2802 4672 vedený v banke: Tatra banka, a.s. s VS: 322025. Poznámka pre prijímateľa: meno záujemcu, v opačnom prípade sa na ponuku nebude prihliadať. 8. Záloha na celú ponúknutú kúpnu cenu musí byť zložená resp. pripísaná na účet správcu v lehote na predkladanie písomných ponúk. 9. Víťazom verejného ponukového konania sa stane ten účastník, ktorý ponúkol najvyššiu kúpnu cenu, minimálne však vo výške 75% súpisovej hodnoty predmetu ponukového konania. Ak viacerí záujemcovia ponúknu rovnaké plnenie, rozhodne žreb správcu. 10. Účastníkom ponukového konania, ktorí v ňom neboli úspešní, sa vráti zložená záloha bankovým prevodom na účet, ktorý písomne oznámia správcovi spolu s predložením ponuky. Záloha bude vrátená do 10 pracovných dní od otvorenia obálok. 11. Otváranie obálok sa uskutoční v kancelárii správcu v lehote do 5 pracovných dní od uplynutia lehoty na doručenie ponúk. Vyhodnotenie ponúk vykoná správca v lehote najneskôr do 10 pracovných dní odo dňa otvárania obálok. Správca má právo odmietnuť každú ponuku. Úspešný záujemca bude o výsledkoch vyhodnotenia ponúk písomne informovaný a bude pozvaný na uzatvorenie kúpnej zmluvy. 12. V prípade, že záujemca bude vyhodnotený ako úspešný a napriek tomu odmietne uzavrieť kúpnu zmluvu, má správca nárok na zmluvnú pokutu voči takémuto záujemcovi. Zložená záloha úspešného účastníka ponukového konania v prípade neuzavretia kúpnej zmluvy prepadá vo výške 50% v prospech konkurznej podstaty, stáva sa zmluvnou pokutou a nevracia sa. Na úhradu zmluvnej pokuty je správca oprávnený započítať zloženú zálohu na kúpnu cenu. 13. Účastník, ktorého návrh bude označený ako úspešný, je povinný do 3 pracovných dní od oznámenia o výsledku ponukového konania uzatvoriť kúpnu zmluvu so správcom. 4J správcovská kancelária, k.s., JUDr. Barbora Hudeková, komplementár |
|