| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 32K/16/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Retrack Slovakia s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45866040 |
| Adresa dlžníka: | Prievozská 4b, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tatiana Muziková |
| Správca: | CUBE RECOVERY, k.s. (S2087) |
| IČO správcu: | 55415245 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 9.8.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 20.8.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Retrack Slovakia s. r. o. |
| IČO: | 45866040 |
| Adresa: | Prievozská 4b, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov |
| ID oznamu: | 1094903 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 32K/16/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 28.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 32K/16/2025 S2087 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| CUBE RECOVERY, k. s., so sídlom kancelárie Námestie slobody 28, 811 06 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 55 415 245, značka správcu: S2087 (ďalej len „správca“) ustanovený uznesením Okresného súdu Nitra zo dňa 12.08.2025, sp. zn. 32K/16/2025, za správcu úpadcu Retrack Slovakia s. r. o., sídlo Prievozská 4b, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika, IČO: 45 866 040 vyzýva záujemcov na predkladanie ponúk, v rámci I. kola ponukového konania, na nadobudnutie nasledujúceho majetku úpadcu patriaceho do všeobecnej podstaty, ktorý bol do súpisu majetku zapísaný dňa 14.10.2025, a to: - motorové vozidlo Mazda 6, 2,5 Skyactive-G Ravolution, so súpisovou hodnotou 7.600 EUR, - motorové vozidlo Honda CR-V 2,2i-DTEC, so súpisovou hodnotou 4.500 EUR, - motorové vozidlo Škoda Octavia, 1,6TDI, so súpisovou hodnotou 3.100 EUR, - motorové vozidlo Fiat Fiomoro Van, so súpisovou hodnotou 2.000 EUR, - motorové vozidlo Škoda Octavia 1,6TDI, so súpisovou hodnotou 7.600 EUR, - motorové vozidlo Škoda Octavia Style 2,0TDI, so súpisovou hodotnou 11.900 EUR (ďalej len „motorové vozidlá“ alebo „predmet predaja“). Motorové vozidlá je možné speňažiť len ako jeden nedeliteľný súbor. Záväzné ponuky môžu záujemcovia podľa tejto výzvy predkladať priamo správcovi na adresu jeho správcovskej kancelárie do 20 kalendárnych dní odo dňa zverejnenia výzvy (t.j. 1. dňom lehoty na predkladanie ponúk do verejného ponukového konania je kalendárny deň nasledujúci po kalendárnom dni, v ktorom bude výzva na predkladanie ponúk zverejnená v REPLIKu). Motorové vozidlá sú ponúkané na predaj prostredníctvom auto-moto portálov, pričom v rámci zverejnenej ponuky je výslovne uvedené, že predmetné vozidlá tvoria jeden súbor majetku a speňažujú sa výlučne ako jeden celok. Záujemcovia o kúpu motorových vozidiel úpadcu sú povinní v rámci nimi predkladaných záväzných ponúk splniť nasledovné podmienky ich pripustenia do vyhodnocovania záväzných ponúk správcom: a) Záväzná ponuka záujemcu musí byť najneskôr v posledný deň lehoty na predkladanie záväzných ponúk doručená v písomnej forme do správcovskej kancelárie správcu, a to v uzatvorenej a nepriehľadnej obálke, ktorá bude označená nasledovným textom: „Verejné ponukové konanie – Retrack Slovakia s. r. o. – NEOTVÁRAŤ.“; b) Záujemca v rámci predkladanej záväznej ponuky musí najneskôr ku dňu skončenia lehoty na predkladanie záväzných ponúk zložiť v prospech účtu úpadcu IBAN: SK68 1100 0000 0029 2584 4909 zálohu vo výške 5.000 EUR (ďalej len „záloha“); c) Prílohou písomnej záväznej ponuky záujemcu o odkúpenie predmetu predaja musí byť aj doklad, ktorým záujemca preukáže zaplatenie zálohy. Záloha bude v prípade neúspechu záujemcu v ponukovom konaní vrátená záujemcovi späť do 3 pracovných dní odo dňa vyhodnotenia verejného ponukového konania správcom, a to priamo na bankový účet označený na tento účel záujemcom v jeho záväznej ponuke; d) Súčasťou záujemcom predkladanej záväznej ponuky musí byť okrem vyššie uvedeného, v prípade právnických osôb, výpis z obchodného registra SR, či iného registra podľa osobitného predpisu, pokiaľ je v ňom záujemca registrovaný a v prípade fyzických osôb fotokópia občianskeho preukazu, či cestovného dokladu. Po uplynutí lehoty na predkladanie záväzných ponúk zrealizuje správca najneskôr do 3 pracovných dní otváranie obálok so záväznými ponukami. Po zrealizovaní otvárania obálok správca vykoná vyhodnotenie predložených záväzných ponúk, a to najneskôr do 3 pracovných dní odo dňa otvárania obálok podľa predchádzajúceho bodu, pričom správca v rámci vyhodnotenia spracuje odporučenie, v ktorom označí najvýhodnejšiu záväznú ponuku, a to na základe splnenia podmienok ponukového konania a navrhovanej výšky kúpnej ceny. Následne správca predloží svoje vyhodnotenie verejného ponukového konania príslušnému orgánu v zmysle ustanovení ZKR na zaujatie stanoviska v podobe súhlasu, či nesúhlasu s realizáciou speňaženia predmetu predaja správcom v prospech záujemcu, ktorého záväznú ponuku správca označil za výhodnú, pričom platí, že správca môže označiť za výhodné aj viac ako jednu záväznú ponuku a v takom prípade je príslušný orgán oprávnený vybrať si niektorú, zo správcom označených záväzných ponúk. Ak by boli zo strany dvoch alebo viacerých záujemcov predložené podobné ponuky, správca je oprávnený písomne vyzvať týchto dotknutých záujemcov na navýšenie ich predložených ponúk, ak mu takýto pokyn udelí príslušný orgán. Príslušný orgán je zároveň oprávnený odmietnuť akúkoľvek predloženú ponuku ako nevýhodnú. V prípade, že príslušný orgán v zmysle ust. ZKR udelí správcovi súhlas na speňaženie predmetu predaja v prospech konkrétneho záujemcu, ktorého ponuka bola správcom označená za výhodnú, tak správca zrealizuje všetky právne úkony potrebné k realizácií speňaženia predmetu predaja v prospech záujemcu odsúhlaseného príslušným orgánom. V prípade, že záujemca, ktorého ponuka bola správcom označená za výhodnú a príslušným orgánom v zmysle ust. ZKR odsúhlasená, odmietne uzatvoriť so správcom právne úkony potrebné k speňaženiu predmetu predaja v jeho prospech, tak platí, že správca je oprávnený ponechať, v prospech všeobecnej podstaty, záujemcom zloženú zálohu ako sankciu pre porušenie podmienok verejného ponukového konania. Ďalšie informácie je možné získať na e-mailovej adrese správcu office@cuberecovery.sk. V Bratislave, 28.04.2026 CUBE RECOVERY, k.s. správca |
|