| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/1/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Pilsberg, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36471453 |
| Adresa dlžníka: | Murgašova 1, 05880 Poprad, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | Bajužík (S1309) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 6.2.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 10.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Pilsberg, s.r.o. |
| IČO: | 36471453 |
| Adresa: | Murgašova 1, 05880 Poprad |
| ID oznamu: | 1094871 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/1/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 28.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/1/2026 S1309 |
| Druh podania: | UKONCENIE_PRIHLASOVANIA_POHLADAVOK |
| Správca ukončil prihlasovanie pohľadávok | |