| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-8K/7/2019 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | 1. SENIOR CITY, a. s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45629943 |
| Adresa dlžníka: | Župné nám. 3, 81103 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Natália Gabrišová Lendvorská |
| Správca: | IR KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE,k.s. (S1436) |
| IČO správcu: | 36865265 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 20.3.2019 |
| Dátum začatia procesu: | 10.1.2020 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | IR KONKURZY A REŠTRUKTURALIZácie K.S. |
| IČO: | 48485357 |
| Adresa: | Šoltésovej 2 , 81108 Bratislava |
| ID oznamu: | 1094839 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-8K/7/2019 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 28.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-8K/7/2019 S1436 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| I R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie pre Bratislavský kraj: Mostová 6, 811 02 Bratislava, IČO: 36 865 265, IČO: 36 865 265, zn. správcu S1436 ako správca úpadcu 1. SENIOR CITY s. r. o. v konkurze, so sídlom Župné námestie 3, 811 03 Bratislava, IČO: 45 629 943, v konkurznej veci vedenej pred Mestským súdom Bratislava III pod sp. zn. B1-8K/7/2019, týmto zverejňuje oznámenie správcu súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu – Vyhlásenie 1. kola ponukového konania na speňaženie hnuteľných vecí zaradených do všeobecnej podstaty nezabezpečených veriteľov – dňom 29.04.2026. Predmetné oznámenie tvorí prílohu tohto oznamu. | |