| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-4K/31/2016 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Tomáš Stupavský |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 14.8.1987 |
| Adresa dlžníka: | Jána Poničana 6115/9, 84107 Bratislava-Devínska Nová Ves |
| Sudca: | Mgr. Vladimíra Roštárová |
| Správca: | Gajdošík (S1382) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 21.7.2016 |
| Dátum začatia procesu: | 2.8.2016 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Okresný súd Bratislava IV |
| IČO: | 00039535 |
| Adresa: | Saratovská 1A, 84454 Bratislava - mestská časť Dúbravka |
| ID oznamu: | 1094837 |
| Typ oznamu: | Oznam súdu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-4K/31/2016 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 28.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Druh textu: | Uznesenie |
| Hlavička: | Mestský súd Bratislava III v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok Mgr. Tomáš Stupavský, nar. 14.08.1987, bytom Jána Poničana 9, 841 07 Bratislava, št. občan SR, pr. zastúpený: Mgr. Peter Arendacký, advokát, so sídlom Železničiarska 13, 814 01 Bratislava, SAK: 5298, správcom ktorého je: JUDr. Juraj Gajdošík, so sídlom kancelárie Miletičova 23, 821 09 Bratislava, značka správcu S 1382, o odvolaní z funkcie správcu takto |
| Rozhodnutie: | Súd o d v o l á v a : JUDr. Juraj Gajdošík, so sídlom kancelárie Miletičova 23, 821 09 Bratislava, značka správcu S 1382, z funkcie správcu úpadcu: Mgr. Tomáš Stupavský, nar. 14.08.1987, bytom Jána Poničana 9, 841 07 Bratislava, št. občan SR. |
| Odôvodnenie: | 1. Mestský súd Bratislava III uznesením č. k. B1-4K/31/2016 - 188 zo dňa 17.11.2025, ktoré nadobudlo právoplatnosť dňa 04.12.2025, zrušil konkurz vedený na majetok úpadcu pre nedostatok majetku. 2. Dňa 27.01.2026 a opätovne dňa 23.03.2026 súd vyzval správcu na splnenie povinností za účelom odvolania z funkcie správcu úpadcu. Súd na základe vyjadrenia správcu, ktoré bolo doručené na tunajší súd dňa 02.04.2026 skonštatoval, že správca si splnil všetky povinnosti ustanovené mu zákonom. 3. Podľa § 102 ods. 6 ZKR ku dňu zrušenia konkurzu správca uzavrie účtovné knihy a zostaví individuálnu účtovnú závierku podľa osobitných predpisov. Správca tiež odovzdá úpadcovi, prípadne likvidátorovi všetky potrebné doklady, zostávajúci majetok a zaistí ďalšie činnosti súvisiace so zrušením konkurzu. Po vykonaní týchto činností súd odvolá správcu z funkcie. 4. Súd má za to, že zo strany správcu boli vykonané všetky úkony potrebné pre jeho odvolanie z funkcie správcu a preto odvoláva: JUDr. Juraj Gajdošík, so sídlom kancelárie Miletičova 23, 821 09 Bratislava, značka správcu S 1382, z funkcie správcu úpadcu: Mgr. Tomáš Stupavský, nar. 14.08.1987, bytom Jána Poničana 9, 841 07 Bratislava, št. občan SR. |
| Poučenie: | Proti tomuto uzneseniu nie je prípustné odvolanie (§ 198 ods.1 ZKR). |