| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 1K/78/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Stanislav Birošík |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 3.2.1974 |
| Adresa dlžníka: | 59, 05981 Vysoké Tatry |
| Sudca: | Mgr. Alena Paveleková |
| Správca: | Prigancová (S1442) |
| IČO správcu: | |
| Dátum začatia konania: | 1.1.2015 |
| Dátum začatia procesu: | 12.3.2015 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Stanislav Birošík |
| Dátum narodenia: | 3.2.1974 |
| Adresa: | 59, 05981 Vysoké Tatry |
| ID oznamu: | 1094728 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 1K/78/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 28.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 1K/78/2014 S1442 |
| Druh podania: | ZVEREJNENIE_NAVRHU_KONECNEHO_VYTAZKU_ZO_VSEOEBCNEJ_PODSTATY |
| spisová značka:1K/78/2014 spisová značka správcu:S1442 spisová značka správc. spisu: 1K/78/2014 S1442 Všeobecná úverová banka, a.s. /ÚPVS/ V Medzilaborciach dňa 28.04.2026 VEC: Návrh konečného rozvrhu výťažku pre nezabezpečených veriteľov 1. Uznesením Okresného súdu Prešov zo dňa 04.03.2015 spisová značka 1K/78/2014 bol vyhlásený konkurz na majetok úpadcu Stanislav Birošík, narodený 03.02.1974, bytom Dolný Smokovec 59, 059 81 Vysoké Tatry. Uznesenie o vyhlásení konkurzu bolo uverejnené vo vydaní Obchodného vestníka číslo 48/2015 dňa 11.03.2015. Rovnakým uznesením bola do funkcie správcu majetku úpadcu ustanovená Ing. Marta Prigancová, správca, so sídlom kancelárie správcu Zámočnícka 3, 068 01 Medzilaborce. 2. Podľa ustanovenia § 101 odsek 1 zákona číslo 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení účinnom ku dňu vyhlásenia konkurzu na majetok úpadcu (ďalej aj len ako „ZKR“): „Po úplnom speňažení majetku zapísaného do súpisu, ukončení všetkých sporov o určení popretých pohľadávok a ukončení všetkých sporov, ktorými môže byť dotknutý majetok podliehajúci konkurzu, správca bezodkladne pripraví pre nezabezpečených veriteľov konečný rozvrh výťažku (ďalej len „konečný rozvrh výťažku“). Na ten účel správca zverejní v Obchodnom vestníku návrh konečného rozvrhu výťažku a ním určenú lehotu nie kratšiu ako 15 dní a nie dlhšiu ako 30 dní na jeho schválenie. Návrh konečného rozvrhu výťažku správca pred jeho zverejnením doručí jednotlivým členom veriteľského výboru.“ 3. Správca týmto v insolvenčnom registri uverejňuje návrh konečného rozvrhu výťažku pre nezabezpečených veriteľov, ktorého kompletné znenie tvorí prílohu tohto oznámenia, a to z dôvodu nemožnosti uverejnenia tabuľkovej časti rozvrhu v insolvenčnom registri. |
|