| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 23K/9/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | PYRAMÍDA PP, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36543616 |
| Adresa dlžníka: | Hlavná 23, 91701 Trnava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jana Wilková |
| Správca: | Mgr. Marcela Turasová (S1887) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 10.1.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 13.3.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Marcela Turasová |
| IČO: | 48485357 |
| Adresa: | Hlavná 6 , 92701 Šaľa |
| ID oznamu: | 1094702 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 23K/9/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 28.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 23K/9/2025 S1887 |
| Druh podania: | UKONCENIE_PRIHLASOVANIA_POHLADAVOK |
| Správca ukončil prihlasovanie pohľadávok | |