| Okresný súd Trenčín | |
| Spisová značka súdu: | 38K/7/2020 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | t - mech engineering Slovakia, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36667773 |
| Adresa dlžníka: | Brnianska 1, 91105 Trenčín, SVK |
| Sudca: | JUDr. Hana Hubináková |
| Správca: | Žitník (S485) |
| IČO správcu: | 37913573 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 26.5.2020 |
| Dátum začatia procesu: | 2.6.2020 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | t - mech engineering Slovakia, s.r.o. |
| IČO: | 36667773 |
| Adresa: | Brnianska 1, 91105 Trenčín |
| ID oznamu: | 1094700 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trenčín (kód: 117) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 38K/7/2020 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 28.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 38K/7/2020 S485 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu Na základe súhlasu príslušného orgánu Okresného súdu Trenčín – Uznesenie zo dňa 23.4.2026 vylučujem nasledovnú súpisovú zložku majetku zo súpisu: Súpisová zložka majetku č. súpisová položka majetku č. 82/ - peňažná pohľadávka Dôvod vylúčenia: zánik peňažnej pohľadávky započítaním V Považskej Bystrici, dňa 28.04.2026 JUDr. Alojz Žitník správca |
|