| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/6/2018 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | BIOVEX, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36498904 |
| Adresa dlžníka: | Priemyselná 3005/1, 08501 Bardejov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | IR KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE,k.s. (S1436) |
| IČO správcu: | 36865265 |
| Dátum začatia konania: | 30.3.2018 |
| Dátum začatia procesu: | 11.4.2018 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | BIOVEX, s.r.o. |
| IČO: | 36498904 |
| Adresa: | Priemyselná 3005/1, 08501 Bardejov |
| ID oznamu: | 1094666 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/6/2018 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 28.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/6/2018 S1436 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_ZOSTAVENI_ZOZNAMU_POHLADAVOK_PROTI_PODSTATE_A_ZAMERE_ZOSTAVIT_ROZVRH_ZO_VSEOBECNEJ_PODSTATY |
| I R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie príslušnej pre Prešovský kraj: Slánska 20A, 080 06 Prešov, IČO: 36 865 265, IČO: 36 865 265, zn. správcu S1436 ako správca úpadcu BIOVEX, s.r.o., so sídlom Priemyselná 3005/1, 085 01 Bardejov, IČO: 36 498 904, v konkurznej veci vedenej pred Okresným súdom Prešov pod sp. zn. 2K/6/2018, týmto zverejňuje dňom 28.04.2026 oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť konečný rozvrh zo všeobecnej podstaty. Predmetné oznámenie tvorí prílohu tohto oznamu. | |