| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 9K/1/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ZEPPELIN, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 31606164 |
| Adresa dlžníka: | Hradná 36, 03301 Liptovský Hrádok, SVK |
| Sudca: | Mgr. Antónia Ďuranová |
| Správca: | Maďarová (S1448) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 18.2.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 23.4.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Lazovná 63, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1094656 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 9K/1/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 27.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 9K/1/2026 S1448 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu JUDr. Lenka Maďarová, so sídlom kancelárie: Štrková 95/21, 010 01 Žilina, správca konkurznej podstaty úpadcu: ZEPPELIN, s.r.o., so sídlom: Hradná 36, 033 01 Liptovský Hrádok, IČO: 31 606 164, týmto oznamujem, že účastníci konkurzného konania, príp. ich zástupcovia, majú právo počas konkurzu nahliadať do správcovského spisu každý pracovný deň od 9.00 hod. do 12.00 hod. a od 13.00 hod. do 16.00 hod. v kancelárii správcu. Termín nahliadnutia do spisu je vhodné si vopred dohodnúť na tel.: 0907 479 599, príp. e-mailom: lenka@madarova.sk V Žiline dňa 24.04.2026 JUDr. Lenka Maďarová, správca |
|