| Okresný súd Trenčín | |
| Spisová značka súdu: | 40K/1/2024 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MaM plus, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36311855 |
| Adresa dlžníka: | SNP 1052/48, 01841 Dubnica nad Váhom, SVK |
| Sudca: | Mgr. Patricie Kepeňová |
| Správca: | Tyko (S1333) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 10.2.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | MaM plus, s.r.o. |
| IČO: | 36311855 |
| Adresa: | SNP 1052/48, 01841 Dubnica nad Váhom |
| ID oznamu: | 1094640 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trenčín (kód: 117) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 40K/1/2024 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 27.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 40K/1/2024 S1333 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_ZOSTAVENI_ZOZNAMU_POHLADAVOK_PROTI_PODSTATE_A_ZAMERE_ZOSTAVIT_ROZVRH_ZO_VSEOBECNEJ_PODSTATY |
| JUDr. Lukáš Tyko, správca dlžníka MaM plus, s.r.o., sídlo: SNP 1052/48, 01841 Dubnica nad Váhom, IČO: 36311855, na základe ustanovenia § 106h a 167u, ods. 1 zák. č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov (ďalej len "zákon o konkurze") oznamuje svoj zámer zostaviť rozvrh výťažku zo speňaženia majetku patriaceho do všeobecnej podstaty. Správca súčasne uvádza, že neeviduje žiadne spory, ktorými by mohol byť rozvrh výťažku dotknutý. Podľa § 167l, ods. 1 zákona o konkurze má veriteľ právo prihlásiť sa do konkurzu do času, kým správca nezverejní oznámenie o tom, že ide zostaviť rozvrh. | |