| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 28K/6/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | LES Slovakia s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 48282316 |
| Adresa dlžníka: | Dúbravská cesta 2, 84104 Bratislava, SVK |
| Sudca: | Mgr. Vladimíra Roštárová |
| Správca: | PERSPECTA Recovery, k. s. (S1894) |
| IČO správcu: | 47252324 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 31.12.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 9.1.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | LES Slovakia s.r.o. |
| IČO: | 48282316 |
| Adresa: | Dúbravská cesta 2, 84104 Bratislava |
| ID oznamu: | 1094626 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 28K/6/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 27.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 28K/6/2025 S1894 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| PERSPECTA Recovery, k. s., značka správcu S1894, so sídlom Tomášikova 23/C, 821 01 Bratislava, správca úpadcu LES Slovakia s. r. o. v konkurze, so sídlom Dúbravská cesta 2, 841 01 Bratislava, IČO: 48 282 316, týmto v zmysle ustanovení § 36a a § 38 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, zverejňuje zápisnicu z 2. zasadnutia Dočasného veriteľského výboru Úpadcu, ktorého súčasťou je udelenie záväzného pokynu Správcovi. V Bratislave dňa 27.04.2026 PERSPECTA Recovery, k.s. SKP S 1894 |
|