| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 4K/24/2017 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | VIBO, a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36474029 |
| Adresa dlžníka: | 476, 08253 Petrovany, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jaroslav Kanderka |
| Správca: | Prigancová (S1442) |
| IČO správcu: | |
| Dátum začatia konania: | 4.1.2018 |
| Dátum začatia procesu: | 23.5.2018 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | VIBO, a.s. |
| IČO: | 36474029 |
| Adresa: | 476, 08253 Petrovany |
| ID oznamu: | 1094617 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 4K/24/2017 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 27.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 4K/24/2017 S1442 |
| Druh podania: | UKONCENIE_PRIHLASOVANIA_POHLADAVOK |
| Správca ukončil prihlasovanie pohľadávok | |