| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 72K/14/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | DOREMI SK s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 55422845 |
| Adresa dlžníka: | Duklianska 591/22, 05201 Spišská Nová Ves, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jaroslav Skyba |
| Správca: | P/J/L k.s. (S1836) |
| IČO správcu: | 50715054 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 20.1.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 18.3.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Mengjun Ye |
| Dátum narodenia: | 25.8.1984 |
| Adresa: | Novozámocká 1350/42, 96001 Zvolen |
| ID oznamu: | 1094571 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 72K/14/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 27.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 72K/14/2025 S1836 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_ZVEREJNENI_SUPISU_MAJETKU |
| Správca nezistil žiaden majetok, ktorý by bolo možné zapísať do súpisu. P/J/L k. s., správca |
|