| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 72K/9/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ALNITA s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 53200985 |
| Adresa dlžníka: | Ružová 47, 040 11 Košice - mestská časť Západ, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jaroslav Skyba |
| Správca: | JUDr. Tomáš Baulovič (S1935) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 6.8.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 13.11.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Zeppelin SK s.r.o. |
| IČO: | 31579710 |
| Adresa: | Zvolenská cesta 14605/50, 97405 Banská Bystrica - Kráľová |
| ID oznamu: | 1094562 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 72K/9/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 27.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 72K/9/2025 S1935 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| JUDr. Tomáš Baulovič, správca majetku úpadcu Sarty agency s.r.o., so sídlom: Werferova 6, 040 11, Košice – mestská časť Juh, IČO: 53 200 985 (predtým ALNITA s.r.o. so sídlom Ružová 47, 040 11 Košice - mestská časť Západ, konkurzné konanie vedené na Mestskom súde Košice pod sp. zn.: 72K/9/2025, týmto zvoláva schôdzu veriteľov. Schôdza veriteľov sa uskutoční dňa 05.06.2026 o 10:00 hod. na adrese Kupeckého 4, 040 01 Košice, pričom predmetom rokovania schôdze veriteľov bude: 1. Otvorenie schôdze veriteľov 2. Voľba veriteľského výboru 3. Rôzne 4. Záver Pri prezentácii sa prítomní veritelia preukážu dokladom totožnosti, právnické osoby aj výpisom z obchodného registra a plnou mocou, resp. poverením na zastupovanie. JUDr. Tomáš Baulovič, správca |
|