| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-31K/10/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | LE Trading a. s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47372931 |
| Adresa dlžníka: | Miletičova 21, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Zuzana Hlistová |
| Správca: | UBC 2020, k.s. (S2009) |
| IČO správcu: | 53151135 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 21.5.2022 |
| Dátum začatia procesu: | 21.7.2022 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Východoslovenská energetika a.s. |
| IČO: | 44483767 |
| Adresa: | Mlynská 31, 04291 Košice |
| ID oznamu: | 1094527 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-31K/10/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 27.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-31K/10/2022 S2009 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_ZOSTAVENI_ZOZNAMU_POHLADAVOK_PROTI_PODSTATE_A_ZAMERE_ZOSTAVIT_ROZVRH_ZO_VSEOBECNEJ_PODSTATY |
| V konkurznom konaní vedenom pred Mestským súdom Bratislava III pod sp. zn. B1 – 31K/10/2022, uznesenie o vyhlásení konkurzu zo dňa 13.07.2022 zverejnené v Obchodnom vestníku č. 139/2022 dňa 20.07.2022 na majetok dlžníka – LE Trading a. s., so sídlom Miletičova 21, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, IČO: 47 372 931 zapísaný v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka číslo: 5844/B (ďalej len „Úpadca“) naša spoločnosť – UBC 2020, k.s., so sídlom kancelárie Zelinárska 6, 821 08 Bratislava, ako správca zapísaný v zozname správcov vedenom MS SR pod č. S 2009, týmto oznamuje zostavenie zoznamu pohľadávok proti všeobecnej podstate, ktoré boli alebo majú byť uspokojené z výťažku zaradeného do všeobecnej podstaty a zároveň oznamuje svoj zámer zostaviť rozvrh výťažku zo všeobecnej podstaty úpadcu. Zoznam pohľadávok proti podstate je k dispozícii v kancelárii správcu. Poučenie: Veriteľský výbor, dotknutý zabezpečený veriteľ a každý, kto tvrdí, že je veriteľom pohľadávky proti podstate, je oprávnený do 30 dní od zverejnenia oznamu o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate do neho nahliadnuť a podaním na predpísanom tlačive namietnuť u správcu poradie pohľadávky proti podstate. Námietka musí byť podaná včas u správcu na predpísanom tlačive a musí byť vždy odôvodnená, inak sa na ňu neprihliada. UBC 2020, k.s. správca |
|