| Okresný súd Trenčín | |
| Spisová značka súdu: | 38K/28/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Milan Baláž |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 19.7.1960 |
| Adresa dlžníka: | Puškinova 1512/59, 95803 Partizánske |
| Sudca: | JUDr. Hana Hubináková |
| Správca: | Porubčin (S297) |
| IČO správcu: | 37914073 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 6.8.2014 |
| Dátum začatia procesu: | 16.10.2014 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Milan Baláž |
| Dátum narodenia: | |
| Adresa: | Puškinova 1512/59 , 95801 Partizánske |
| ID oznamu: | 1094517 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trenčín (kód: 117) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 38K/28/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 27.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 38K/28/2014 S297 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| JUDr. Karol Porubčin so sídlom kancelárie Centrum 27/32, 017 01 Považská Bystrica, ako správca dlžníka Milan Baláž, nar. 19. 07. 1960, bydlisko Puškinova 1512/59 Partizánske, sp. zn. 38K/28/2014 podľa § 167u ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len“ ZoKR“) oznamuje zámer zostaviť rozvrh výťažku zo všeobecnej podstaty. Zároveň uvádzam, že neevidujem žiadne spory, ktorými by mohol byť rozvrh výťažku dotknutý. Podľa § 167l ods. 1 ZoKR (§ 166a a § 166c) má veriteľ právo prihlásiť sa do konkurzu do času, kým správca neoznámi v Obchodnom vestníku, že ide zostaviť rozvrh. JUDr. Karol Porubčin - správca |
|