| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 3K/3/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | TWINLOGY s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 44187653 |
| Adresa dlžníka: | Závodská cesta 2945/38, 010 01 Žilina, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jaroslav Macek LL.M. |
| Správca: | IR KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE,k.s. (S1436) |
| IČO správcu: | 36865265 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 5.3.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 19.3.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | TWINLOGY s. r. o. |
| IČO: | 44187653 |
| Adresa: | Závodská cesta 2945/38, 010 01 Žilina |
| ID oznamu: | 1094412 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 3K/3/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 26.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 3K/3/2024 S1436 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| I R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom Mostová 6, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 36 865 265, zn. správcu S1436 ako správca úpadcu TWINLOGY s. r. o., so sídlom Závodská cesta 2945/38, 010 01 Žilina, IČO: 44 187 653, v konkurznej veci vedenej pred Okresným súdom Žilina pod sp. zn. 3K/3/2024, týmto zverejňuje oznámenie o vyhlásení 1. kola ponukového konania na speňaženie majetku úpadcu – peňažných pohľadávok. Predmetné oznámenie je pripojené ako príloha. | |