| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 1K/3/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | RG consulting s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47672021 |
| Adresa dlžníka: | Tajovského 8539/3A, 01001 Žilina |
| Sudca: | JUDr. Gabriela Bargelová |
| Správca: | () |
| Dátum začatia konania: | 17.4.2026 |
| Dátum začatia procesu: | |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo SR, Daňový úrad Žilina |
| IČO: | |
| Adresa: | Janka Kráľa 2 , 01001 Žilina |
| ID oznamu: | 1094373 |
| Typ oznamu: | Oznam súdu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 1K/3/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 24.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Druh textu: | Oznam |
| Text oznamu: | Na všetkých podaniach v tejto veci uveďte spisovú značku: 1K/3/2026 OZNÁMENIE o termíne pojednávania Vo veci navrhovateľa - veriteľa: Slovenská republika - Daňový úrad Žilina, so sídlom Janka Kráľa 2, 010 01 Žilina dlžníka: RG consulting s.r.o., so sídlom Tajovského 8539/3A, 010 01 Žilina, IČO: 47 672 021 o návrhu na vyhlásenie konkurzu Súd upovedomuje veriteľov označených v návrhu: - Sociálna poisťovňa - ústredie, Ul. 29. augusta 8 a 10, 813 63 Bratislava - Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO: 35 776 005 o termíne pojednávania, ktorý je vytýčený na deň 24.06.2026 o 09:00 hod., na Okresnom súde Žilina, Hviezdoslavova 28, 010 59 Žilina, pojednávacia miestnosť č. dv.: 2 (prízemie). JUDr. Gabriela Bargelová sudkyňa V Žiline, dňa 24.04.2026 |