| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-3K/4/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MULTIMEDIA Publishing spol. s r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35765160 |
| Adresa dlžníka: | Pluhová 20, 90028 Ivanka pri Dunaji, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | Čalfa (S1662) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 5.4.2014 |
| Dátum začatia procesu: | 9.9.2014 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Vydavateľský dom ELITA spol. s r. o. |
| IČO: | 44300662 |
| Adresa: | Trenčianska 56/F, 82109 Bratislava |
| ID oznamu: | 1093579 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-3K/4/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 24.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-3K/4/2014 S1662 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| Mgr. Ing. Tomáš Čalfa, so sídlom kancelárie: Koprivnická 9/B, 841 02 Bratislava, zn. sp.: S 1662 správca úpadcu: MULTIMEDIA Publishing spol. s r. o., so sídlom Pluhová 20, 900 28 Ivanka pri Dunaji, IČO: 35 765 160, (ďalej len „Úpadca“), týmto vyhlasuje v zmysle ustanovenia § 92 ods. 1 písm. a) zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej „ZKR“) ponukové konanie na speňaženie majetku vo vlastníctve Úpadcu. Kolo: prvé Predmet ponukového konania: - Súpisová zložka č. 1: peňažná pohľadávka voči SLOVENSKÁ KNIŽNÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o., so sídlom Klincova 35, 821 08 Bratislava, IČO: 31 369 944, z titulu Zmluvy o postúpení pohľadávky medzi Ing. Daniel Vilhelm, CSc. A VYDAVATEĽSTVO ELITA spol. s r.o, súpisová hodnota: 564.296,62 EUR, - Súpisová zložka č. 2: vydavateľské práva - Zmluva o vytvorení a rozšírení diela (vydavateľská zmluva) podľa zákona č. 618/2003 o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom zo dňa 10. marca 2010, súpisová hodnota: 3.000,- EUR, - Súpisová zložka č. 3: vydavateľské práva - Zmluva o vytvorení a rozšírení diela (vydavateľská zmluva) podľa zákona č. 618/2003 o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom zo dňa 10. marca 2010, súpisová hodnota: 3.000,- EUR, (ďalej spolu ako „predmet speňaženia“). Predmet speňaženia bude speňažovaný formou verejného ponukového konania v zmysle § 92 ods. 1 písm. e) zák. č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizáciu a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „ZKR“). Pomienky ponukového konania: - predmetom predaja sú majetkové položky jednotlivo - písomná ponuka záujemcu musí obsahovať presné označenie záujemcu a presnú cenu ponuky jednotlivých položiek, - záujemca je povinný zložiť najneskôr v posledný deň lehoty na podávanie ponúk na účet správcu zálohu vo výške 10% z ponúkanej ceny, na číslo účtu: SK45 8330 0000 0023 0348 9420 minimálna ponúknutá cena v prvom kole je 100% súpisovej hodnoty - ponuky sa podávajú na adrese sídla správcu, - lehota na podávanie ponúk je 15 dní, pričom lehota plynie od oznámenia toho ponukového konania, ktoré bolo zverejnené v registri predinsolvenčných, likvidačných a insolvenčných konaní, - rozhodujúcim kritériom pre víťaza ponukového konania je najvyššia cena pri jednotlivých majetkových položkách, - vyhodnotenie ponúk vykoná správca vždy do 15 dní po skončení ponukového konania, - správca uzavrie kúpnu zmluvu s víťazom ponukového konania najneskôr do 7 dní od vyhodnotenia, s lehotou splatnosti kúpnej ceny 7 dní od podpisu zmluvy, so započítaním zaplatenej zálohy do kúpnej ceny, - ak víťaz ponukového konania v lehote neuzavrie kúpnu zmluvu alebo nezaplatí kúpnu cenu v lehote splatnosti, zaplatená záloha sa stáva zmluvnou pokutou, nevracia sa, a víťazom ponukového konania sa stane ďalší záujemca v poradí, ak splnil podmienky ponukového konania, - neúspešným záujemcom správca vráti zaplatené zálohy najneskôr do 15 dní od vyhodnotenia ponúk na ich bankové účty, - správca si vyhradzuje právo zrušiť ponukové konanie z dôvodu neprimerane nízkych ponúknutých kúpnych cien, a to v ktoromkoľvek štádiu ponukového konania, - správca je povinný o vyhodnotení ponukového konania spísať zápisnicu, |
|