| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 3K/28/2011 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MALTINETTO, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36420654 |
| Adresa dlžníka: | Komenského 21, 01001 Žilina, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jaroslav Macek LL.M. |
| Správca: | Kadura (S1317) |
| IČO správcu: | |
| Dátum začatia konania: | 21.9.2011 |
| Dátum začatia procesu: | 6.12.2011 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Lubomír Kadura |
| IČO: | |
| Adresa: | Republiky 16 , 01001 Žilina |
| ID oznamu: | 1094278 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 3K/28/2011 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 24.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 3K/28/2011 S1317 |
| Druh podania: | ZVEREJNENIE_NAVRHU_KONECNEHO_VYTAZKU_ZO_VSEOEBCNEJ_PODSTATY |