| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-4K/85/2010 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | AZ TRANS, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35944986 |
| Adresa dlžníka: | Bancíkovej 1, 82103 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Patrik Hanúsek |
| Správca: | Bašnák (S1451) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 18.1.2011 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | AZ TRANS, s.r.o. |
| IČO: | 35944986 |
| Adresa: | Bancíkovej 1, 82103 Bratislava |
| ID oznamu: | 1094264 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-4K/85/2010 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 24.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-4K/85/2010 S1451 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| Správca: JUDr. Juraj Bašnák, so sídlom kancelárie: Černyševského 10, 851 01 Bratislava, zn. správcu: S 1451, úpadcu: AZ TRANS, s.r.o., si sídlom: Bancíkovej 1, 821 03 Bratislava, IČO: 35 944 986, týmto zverejňuje oznámenie o vylúčení nasledujúceho majetku úpadcu zo súpisu majetku Všeobecnej podstaty úpadcu: • súpisových zložiek majetku č. 1 až 62, peňažné pohľadávky, ktoré boli zverejnené v Obchodnom vestníku pod č. 59B/2011 pod značkou K003451 • súpisnej zložky majetku č. 63, hnuteľná vec, Osobný automobil ŠKODA Octavia Combi Elegance, ŠPZ: BA333PX, VIN: TMBGE21Z172074146, rok výroby: 2006, súpisná hodnota: 7 000,-EUR , zverejnená v OV 68B/2011 pod značkou K003985 • súpisnej zložky majetku č. 64, hnuteľná vec, Osobný automobil VOLKSVAGEN SHARAN, ŠPZ: BA017MU, VIN: WVWZZZ7MZXV017396, rok výroby: 2005, súpisová hodnota majetku: 7 000,-EUR ,zverejnená v OV 139/2011 pod značkou K008117 Deň vylúčenia súpisových zložiek majetku: 24.04.2026 Dôvod vylúčenia súpisovej zložky zo súpisu: Uznesenie Mestského súdu Bratislava III sp. zn.: B1-4K/85/2010- 641, zo dňa 21.04.2026. JUDr. Juraj Bašnák, správca úpadcu |
|