| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 25K/6/2025 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | WOOD PARTNERS a. s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 51954761 |
| Adresa dlžníka: | Palárikova 21, 811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Patrik Hanúsek |
| Správca: | 1st restructuring, k. s. (S1797) |
| IČO správcu: | 50151959 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 4.4.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | WOOD PARTNERS a. s. |
| IČO: | 51954761 |
| Adresa: | Palárikova 21, 811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto |
| ID oznamu: | 1094250 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 25K/6/2025 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 24.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 25K/6/2025 S1797 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| 1t restructuring, k.s., správca konkurznej podstaty úpadcu WOOD PARTNERS a. s., so sídlom Palárikova 21, 811 04 Bratislava, IČO: 51 954 761, v konkurznom konaní vedenom na Mestskom súde Bratislava III, č. k. 25K/6/2025 týmto vylučuje nasledovný majetok zo súpisu majetk, nakoľko premdetný majetok sa nepodarilo speňažiť ani v 3 Ponukovom kole: Číslo súpisovej položky majetku Typ súpisovej položky majetku Dlžník Právny dôvod vzniku pohľadávky Podielové spoluvlastníctvo Súpisová hodnota majetku 5 Peňažná pohľadávka MDP Group s.r.o., Hálova 15, Bratislava Neuhradená FA 2025001 1/1 11 716,49 € 6 Peňažná pohľadávka Peter Halon, Slovenská 5252/1A, Malacky Zmluva o pôžičke 1/1 17 100,00 € 1st restructuring, k.s., správca. |
|