| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 21K/20/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | CONCO Services, s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45424527 |
| Adresa dlžníka: | Mokráň Záhon 2, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | 1st restructuring, k. s. (S1797) |
| IČO správcu: | 50151959 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 30.5.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 19.9.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | UniCredit Bank Czech and Slovakia a.s. |
| IČO: | 64948242 |
| Adresa: | Žaletevská 1525/1 , 14092 Praha 4 - Mischle |
| ID oznamu: | 1094193 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 21K/20/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 24.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 21K/20/2024 S1797 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_DORUCENI_PRIHLASKY_PO_UPLYNUTI_ZAKLADNEJ_PRIHLASOVACEJ_LEHOTY |
| 1st restructuring, k.s., správca konkurznej podstaty úpadcu CONCO Services, s.r.o., so sídlom: Mokráň Záhon 2, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 04, IČO: 45 424 527 v konkurznom konaní vedenom na Mestskom súde Bratislava III, č. k. 21K/20/2024, v zmysle ustanovenia § 28 ods. 3 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov oznamuje, že po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty bola doručená prihláška pohľadávky, ktorá bola zapísaná do zoznamu pohľadávok veriteľa: - SIMAR impression s.r.o. v celkovej výške 12.888,52 EUR 1st restructuring, k.s., správca |
|